Witam posiadam wyzej wymienione radio i mam troche nietypowy problen a mianowicie radio po wprowadzeniu kodu cyklicznei wylacza sie i wlacza. Jesli ktos posiada schemat do tego radia byl bym wdzieczny.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam