Witam. W.w. zasilaczu brak napięć (12V, 5 V, 3,3 V) nawet pod obiążeniem,wentylator zakręci przez 1 sek. SB 5V obecne, wymieniłem wszystkie diody na wtórnym i elki, problem ten sam. Po wpięciu żarówki w szereg 230V żarówka pali się nie pełnym światłem ( o zgrozo ! ) Czyli pełne zwarcie ? Gdzie szukać... na pierwotnym, na wtórnym ? a może inny powód, nie mam pojęcia...