Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mobilny wzmacniacz do komórki

16 Kwi 2007 14:34 3227 6
  • Poziom 15  
    Witam poszukuje jakiegoś najprostszego najtańszego i wiadomo najmniejszego przenosnego wzmacniacza do komórki (nokia 5300)Wzmiacniacz chciałbym podpinac pod wyjsciesłuchawkowe na mini jack ma byc przenośny w miare głośny i zajmowac mało miejsca:) zasilanie wskazane bateryjne:)
  • Poziom 15  
    Chyba się nie zrozumieliśmy chciałbym podpinać wzmacniaczp od telefon a doneigo nie słuchawki a jakis niewielki głośniczek zeby było efektownie i nico lepsza jakosc dźwięku sam telefon fajnei odtwarza i głośno ale to nie to co zewnętrzny porządny głośniczek
  • Poziom 10  
    Mi mowili ze malo mocy bierze tda2004, ale chyba i tak za duzo....
  • Poziom 15  
    wpadlem na pomys zastosowania TDA 1517 i podłączenia tak jak podano tutaj na stronie 8 http://www.elenota.pl/pdf/Philips/tda1517_5.pdf rozumię, że kupuje te elementy które są poza ramką bo reszta jest w układzie:) Mam zamiar podłączyć to do skutera ( instalacja 12V) a jako źródło sygnału wykorzystać radio czy odtwarzacz mp3 z telefoniku. Zwracam się o wyrażenie swojej opini na ten temat:)
  • Poziom 15  
    Zrobiłem dzisiaj ten wzmacniacz na TDA1517 działa całkiem fajnie. podczas testów sie strasznie grzał problem rozwiązało połączenie masy zasilania z masą sygnału i masą układu. Jedynie cop mnei zastanawia to to że jeżeli tam odtwarzacz mp3 na maksymalną głośność to zaczyna coś charczeć. Czy to możliwe, że robi się jakiś przester??

Czy te zniekszatałcenia nie są spowodowane tym,że korzystam z bateri 9V jako źródła zasilania?? I czy chcąc ten układ podłączyc do instalacji 12V w skuterze musze dac jakis stabilizator czy mogęsmiało podłączyć??
  • Poziom 22  
    Nie dziw się że Ci charczy jak dałeś 9V :D i to pewnie jesxcze bateryjke. Ja biorę ten wzmacniacz na rower do plecaka ( subwoofer + głośnik śreni ) i zasilam z ogniw laptopowych 15V i jest spoko mozna słuchać i słuchac na maxa.