Czy komuś udało się zdjąć simlocka z z400?
Na liście UST PRO 2 jest ale za nic nie idzie zdjąć, albo ja nie potrafię.
Może ma ktoś informacje jak lub czym to zrobić?
Na liście UST PRO 2 jest ale za nic nie idzie zdjąć, albo ja nie potrafię.
Może ma ktoś informacje jak lub czym to zrobić?