Witam
Dostałem z niemiec telewizor Hitachi c25-P445vt nie chciał ruszyć,
po wymianie wszystkich elek w zasilaczu telewizor ruszył, obraz żyleta tylko że rozciągnięty w pionie i w poziomie na płycie nie ma żadnych potencjometrów do regulacji nie posiadam do niego oryginalnego pilota.
Czy może ktoś z was wspaniali forumowicze wie co zrobić aby wyregulować obraz.
Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.
Dostałem z niemiec telewizor Hitachi c25-P445vt nie chciał ruszyć,
po wymianie wszystkich elek w zasilaczu telewizor ruszył, obraz żyleta tylko że rozciągnięty w pionie i w poziomie na płycie nie ma żadnych potencjometrów do regulacji nie posiadam do niego oryginalnego pilota.
Czy może ktoś z was wspaniali forumowicze wie co zrobić aby wyregulować obraz.
Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.