Witam ..
Moj problem jest taki ze posiadam telefon N6630 sprowadzony z zagranicy.Mam do niego kabel DKU2 , - telefon ma Simlock i teraz sluzy tylko jako odtwarzac plikow multi medialnych..
Moje pytanie jest takie :
czy da sie przez podlaczenie telefonu do komputera miec polaczenie z internetem ( w komputerze jest podlaczony Internet )
Oprogramowanie PC Suite tez jest..
2) pytanie :
Jak moge sprawdzic z jakiego kraju jest zalozony w niej Simlock
( bo ja juz sam niewiem !! )
- z gory wielkie dzieki ..
Moj problem jest taki ze posiadam telefon N6630 sprowadzony z zagranicy.Mam do niego kabel DKU2 , - telefon ma Simlock i teraz sluzy tylko jako odtwarzac plikow multi medialnych..
Moje pytanie jest takie :
czy da sie przez podlaczenie telefonu do komputera miec polaczenie z internetem ( w komputerze jest podlaczony Internet )
Oprogramowanie PC Suite tez jest..
2) pytanie :
Jak moge sprawdzic z jakiego kraju jest zalozony w niej Simlock
( bo ja juz sam niewiem !! )
- z gory wielkie dzieki ..