Witam
Kupiłem nowy regulator elektroniczny do mojego sprzeta Jawa 350
Regulator polskiej firmy, instalacja 6v
Na starym regulatorze mechanicznym były 3 styki ( D,M,B) + masa
na nowym są szcz , +6v i wzb , nie ma masy.
Jak to podpiac aby działało poprawnie,oraz jak zmiezyc miernikiem ze akumlator jest ładowany?
Prosze pilnie o pomoc
Kupiłem nowy regulator elektroniczny do mojego sprzeta Jawa 350
Regulator polskiej firmy, instalacja 6v
Na starym regulatorze mechanicznym były 3 styki ( D,M,B) + masa
na nowym są szcz , +6v i wzb , nie ma masy.
Jak to podpiac aby działało poprawnie,oraz jak zmiezyc miernikiem ze akumlator jest ładowany?
Prosze pilnie o pomoc