logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Podłączenie nowego regulatora 6V do Jawa 350 – oznaczenia szcz, +6V, wzb, brak masy

mlodsky 27 Kwi 2007 11:08 4397 3
REKLAMA
  • #1 3825938
    mlodsky
    Poziom 10  
    Posty: 5
    Witam
    Kupiłem nowy regulator elektroniczny do mojego sprzeta Jawa 350
    Regulator polskiej firmy, instalacja 6v
    Na starym regulatorze mechanicznym były 3 styki ( D,M,B) + masa
    na nowym są szcz , +6v i wzb , nie ma masy.
    Jak to podpiac aby działało poprawnie,oraz jak zmiezyc miernikiem ze akumlator jest ładowany?
    Prosze pilnie o pomoc
  • REKLAMA
  • #2 3826548
    mczapski
    Poziom 40  
    Posty: 6237
    Pomógł: 467
    Ocena: 1656
    Nie widzę twego egulatora ale przypuszcam, że przykręcisz go do prądnicy. A masa może wejść przez wkręt (oczko). A co do pomiaru napięcia to nie wiem jak wytłumaczyć bo wydaje się niesamowicie proste.
  • REKLAMA
  • #3 3828474
    mlodsky
    Poziom 10  
    Posty: 5
    Wyglada to tak
    Prosze o jakaś instrukcje jak to podłączyc
    Załączniki:
    • Podłączenie nowego regulatora 6V do Jawa 350 – oznaczenia szcz, +6V, wzb, brak masy 187043835.jpg (41.98 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #4 4112576
    Grisza65
    Poziom 11  
    Posty: 8
    Witam, też mam taką zjawę. Niebieski kabelek podłączasz do szcz , biały do wzb , a czerwony do +6v naturalnie. Jeśli nadal będziesz miał kiepskie ładowanie to rozbierz ten regulator i zrób dziórkę na wysokości potencjometra i reguluj wg swoich potrzeb.
REKLAMA