Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota Corolla - fabryczny alarm przestał działać

dwaldus 27 Apr 2007 13:55 4620 2
 • #1
  dwaldus
  Level 2  
  Witam wszystkich.
  Mam problem z alarmem fabrycznym w Toyocie Corolli. Problem polega na tym, że od pewnego momentu (prawdopodobnie związanego z wyjęciem bezpieczników), alarm przestał działać. Dioda sygnalizująca pracę alarmu zamiast pulsować, świeci w sposób ciągły, podczas zamykania i otwierania centralnego zamka z pilota brak jest sygnału dźwiękowego sygnalizującego włączenie lub wyłączenie alarmu a sam alarm oczywiście nie chce działać. Podejrzewam, że alarm mógł się rozprogramować. Czy ktoś zna sposób ponownego "uzbrojenia" alarmu?. Kumpel miał to samo w Avensisie i poradził sobie z problemem (przy otwartych drzwiach wcisnął jakąś komvinację przycisków na pilocie w określonym czasie0. Czy ktoś zna rozwiązanie mojego problemu? Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
 • #2
  pkhenr
  Level 32  
  tu jest podobnie alarm pewnie nie jest fabryczny (montowany w salonie )a stan w którym sie znajduje to tryb serwisowy ,Włącza się go w zależności od alarmu .(nazwy nie podałeś ),wiek auta i miejsce zakupu też dużo mówi.
 • #3
  mr-perch
  Level 28  
  Jeżeli Toyota, to pewnikiem któryś z produktów AAC: Clifford, Avital, itp. Poszukaj na elektrodzie tematów związanych z tymi alarmami. Odpowiedź leży i czeka na Ciebie.