Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Corolla - fabryczny alarm przestał działać

27 Kwi 2007 13:55 4125 2
 • Poziom 2  
  Witam wszystkich.
  Mam problem z alarmem fabrycznym w Toyocie Corolli. Problem polega na tym, że od pewnego momentu (prawdopodobnie związanego z wyjęciem bezpieczników), alarm przestał działać. Dioda sygnalizująca pracę alarmu zamiast pulsować, świeci w sposób ciągły, podczas zamykania i otwierania centralnego zamka z pilota brak jest sygnału dźwiękowego sygnalizującego włączenie lub wyłączenie alarmu a sam alarm oczywiście nie chce działać. Podejrzewam, że alarm mógł się rozprogramować. Czy ktoś zna sposób ponownego "uzbrojenia" alarmu?. Kumpel miał to samo w Avensisie i poradził sobie z problemem (przy otwartych drzwiach wcisnął jakąś komvinację przycisków na pilocie w określonym czasie0. Czy ktoś zna rozwiązanie mojego problemu? Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
 • Poziom 32  
  tu jest podobnie alarm pewnie nie jest fabryczny (montowany w salonie )a stan w którym sie znajduje to tryb serwisowy ,Włącza się go w zależności od alarmu .(nazwy nie podałeś ),wiek auta i miejsce zakupu też dużo mówi.
 • Poziom 28  
  Jeżeli Toyota, to pewnikiem któryś z produktów AAC: Clifford, Avital, itp. Poszukaj na elektrodzie tematów związanych z tymi alarmami. Odpowiedź leży i czeka na Ciebie.