witam
kupilem na allegro tusz a wlasciwie caly kartridz, i wlozylem do drukarki i okazalo sie ze nie drukuje, wzialem ten stary poprzedni kartridz i zobaczylem czy sie czyms roznia i zauwazylem ze sa takie same tylko z boku gdzie sa te miedziane takie male blaszki podtym gdzie sie odkleja ten nelonik jesli tusz jest nowy, i na obu kartridzal byly te blaszki tylko na tym starym kartridzu byly poprowadzone od kazdej blaszki sciezka taka elektroniczna jak sa na ukladach scalonych nap rzyklad, i byly one poprowadzone od kazdej blaszki w dol gdzie wydobywa sie tusz i te sciezki byly tylko na tym moim starym kartridzu a na tym nowym co kupilem na allegro byly same blaszki ale juz nie bylo zadnych sciezek, czy to jest przyczyna tego ze to nie drukuje ? czy te sciezki musza byc ? a moze to jest nie konieczne i jest to tylko na oryginalnych kartridzach a cos z moja drukarka jest ?
mam drukarke Lexmark X74
z gory bardzo dziekuje za pomoc i czekam na odp
pozdrawiam
kupilem na allegro tusz a wlasciwie caly kartridz, i wlozylem do drukarki i okazalo sie ze nie drukuje, wzialem ten stary poprzedni kartridz i zobaczylem czy sie czyms roznia i zauwazylem ze sa takie same tylko z boku gdzie sa te miedziane takie male blaszki podtym gdzie sie odkleja ten nelonik jesli tusz jest nowy, i na obu kartridzal byly te blaszki tylko na tym starym kartridzu byly poprowadzone od kazdej blaszki sciezka taka elektroniczna jak sa na ukladach scalonych nap rzyklad, i byly one poprowadzone od kazdej blaszki w dol gdzie wydobywa sie tusz i te sciezki byly tylko na tym moim starym kartridzu a na tym nowym co kupilem na allegro byly same blaszki ale juz nie bylo zadnych sciezek, czy to jest przyczyna tego ze to nie drukuje ? czy te sciezki musza byc ? a moze to jest nie konieczne i jest to tylko na oryginalnych kartridzach a cos z moja drukarka jest ?
mam drukarke Lexmark X74
z gory bardzo dziekuje za pomoc i czekam na odp
pozdrawiam