kiedyś na tym forum był temat przestrojenia w/w radyjka. zdjecie po zdjeciu. łopatologicznie. dla takich gości jak ja. zielonych podwójnie. prośba jeszcze raz bo mi to wszystko gdzieś padło razem z dyskiem.
Moderowany przez _PREDATOR_:'Łopatologicznie' odpowiedz mi, jak zaczynamy nowe zdanie?
![]()