Witam!
mam następujący problem:
Mam komputer z win2003 server z ustawionym pulpitem zdalnym, i chcę aby mi się sam wyłączał po skończeniu jakiegoś zadania. Np wrzucam do flashgeta jakiś duży plik, i sobie ściąga, zaznaczam we flashgecie opcje: "shut down when done"
Flashget po ściągnięciu chce zamknąć system, ale system to blokuje pytaniem: "Jeśli zamkniesz system na tym komputerze zdalnym, nikt nie będzie mógł go używać, dopóki ktoś w lokalizacji zdalnej nie uruchomi komputera ponownie. Czy chcesz kontynuować zamykanie systemu?"
Jak zlikwidować to pytanie, i umożliwić flashgetowi (i innym aplikacjom z tą funkcją) zamknięcie systemu? Ono się pojawia także wtedy, gdy ręcznie zamykam przez menu start.
Dostęp do tego komputera mam tylko przez pulpit zdalny, loguje się na konto z uprawnieniami administratora.
Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
mam następujący problem:
Mam komputer z win2003 server z ustawionym pulpitem zdalnym, i chcę aby mi się sam wyłączał po skończeniu jakiegoś zadania. Np wrzucam do flashgeta jakiś duży plik, i sobie ściąga, zaznaczam we flashgecie opcje: "shut down when done"
Flashget po ściągnięciu chce zamknąć system, ale system to blokuje pytaniem: "Jeśli zamkniesz system na tym komputerze zdalnym, nikt nie będzie mógł go używać, dopóki ktoś w lokalizacji zdalnej nie uruchomi komputera ponownie. Czy chcesz kontynuować zamykanie systemu?"
Jak zlikwidować to pytanie, i umożliwić flashgetowi (i innym aplikacjom z tą funkcją) zamknięcie systemu? Ono się pojawia także wtedy, gdy ręcznie zamykam przez menu start.
Dostęp do tego komputera mam tylko przez pulpit zdalny, loguje się na konto z uprawnieniami administratora.
Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam