Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy ktoś moze wyłączyć PC w jakis sposób innym komputerem?

adamosadam 05 Dec 2007 15:25 1474 6
    adamosadam
    Level 9  
    Ktoś mi robi jakiś kawał i pisze mi komunikaty ekranowe. jak mogę zobaczyć kto pisze mi te komunikaty. Kilka razy miałem tak ze np komputer zostanie sformatowany za 5 s i za 5s sie wyłączył po włączeniu nic sie nie działo mam oto przykład takiego komunikatu.
    Może ktoś wie jak zablokować taki komunikat albo dowiedzieć sie od kogo on jest. Pomocy pls

Moderated By marek216:

Na forum zabrania się pisania tematów i postów z dodatkami: HELP, POMOCY, RATUNKU, itp niemającymi związku z problemem.
    Polecam lekturę regulaminu

adamosadam
    Level 9  
    Mam takie pytanie po tym jak pojawia mi sie taki komunikat jak opisany tutaj przez ze mnie. https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=4554363 Zaraz po tym wyłącza mi sie komputer jak to jest możliwe co zrobić by sie tak nie działo pomóżcie oto zdjęcie komunikatu
    Czy ktoś moze wyłączyć PC w jakis sposób innym komputerem?

Moderated By marek216:

Za pytanie łamiące regulamin (omijanie zabezpieczeń ) "nagradzam" ostrzeżeniem. Proponuję zapoznanie się z regulaminem przed napisaniem kolejnego posta.
    Jeśli masz "niepokojące" komunikaty to skontaktuj się z Administratorem systemu.

mbo
    VIP Meritorious for electroda.pl
    W komunikacie masz nazwę programu - to on jest "sprawcą".
    Poczytaj o nim.
    mbo
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Gdybyś wkleił komunikat to byłaby pewność.

Na 99% ktoś wysyła Ci komunikaty przez usługę posłaniec.
    Wyłącz ją lub zablokuj komunikację na firewall'u.
    xray81
    Level 22  
    Beniamin jest programem zapewniającym bezpieczny dostęp do zasobów sieci Internet. Blokuje dostęp do stron, zgodnie z ustawieniami ustalonymi przez osobę nadzorującą komputer oraz ogranicza dostęp do wybranych funkcjonalności (m.in.: komunikatory, listy dyskusyjne, ściąganie plików z sieci na komputer, poczta e-mail, reklamy i animacje). Pozwala również na elastyczne definiowanie blokowanych treści, monitorowanie stron odwiedzanych przez użytkownika oraz ustalanie dopuszczalnego czasu dostępu do sieci.
    xray81
    Level 22  
    Beniamin Ile masz lat? Może rodzice ci w kompie Beniamina zainstalowali żebyś się za naukę wziął a nie non stop przesiadywał przed nim.