Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

piekarnik mastercook future zegar

michh 27 Apr 2007 20:43 56829 6
    michh
    Level 12  
    Po załączeniu do sieci, miga kontrolka auto i wyświetla się czas 12:00 (kropki migają). Pytanie jak ustawić czas i wyjść z trybu "auto". Proszę o pomoc, nie mogę znaleźć instrukcji do tej kuchni.
    KACZOREK
    Level 21  
    nie znam dokładnie tego piekarnika ale programowanie zegara jest rozwiązywane dość różnie. spróbuj naciskać po dwa przyciski naraz lub przyciski trzymać wciśnięte przez kilkanaście sekund
    pekon
    Level 17  
    Witam.
    W większości "masterów" trzeba przycisnąc dwa pierwsze przyciski jednocześnie a ostatnim ustawiasz zegar.
    Pozdrawiam.
    michh
    Level 12  
    Próbuje ale nic nie wychodzi, kiedyś mi się udało ustawić czas, teraz nie mam szczęścia. Dzięki za podpowiedzi.
    michh
    Level 12  
    Dostałem instrukcje, ale okazało się że nic tego ponieważ wcięło kable w obudowę najprawdopodobniej przy składaniu w fabryce. I zrobiło się małe spięcie, popaliło kable na szczęście jest na gwarancji. Dalego nie dało się ustawić zegara. Dziękuje za odzew.
    19JU45RASINSKI
    Level 1  
    Aby ustawić zegar :po włączeniu kuchenki na wyświetlaczu migają 0 : 00 należy wcisnąć równocześnie drugi i trzeci przycisk , pokaże się 12:00 wtedy kręcąc pokrętłem w prawo USTAWISZ AKTUALNY CZAS ! Powodzenia.