Witam mam passata z 98 r 110 km 1.9 tdi i problem z turbina tzn dziwnie dziala,dziala mi odrazu ze startu tzn slychac ja do okolo 3000 obrotow jak potem mulowato a okolo 3300 wylacza sie calkowicie silnik chyba przechodzi w stan awaryjny i turbina wogole nie dziala...po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu jest ok ztn do 3000 obrotow...czasem turbina po odpaleniu silnika potrafi wogole sie nie zalaczyc i przez jakis czas nie dzialac...prosze o jakakolwiek pomoc i wskazowki(mam mozliwosc podlaczenia do komputera)pozdrawiam