Witam
Mam program z radiem. Po włączeniu gra normalnie ale po jakimś czasie wycisza się do bardzo niskiego poziomu i nic nie daje pogłaśnianie. Aby zaczęło znowu grać "normalnie" muszę je wyłączyć i odczekać ok pół godziny. Czy jest to typowa usterka tego radia? Jak mogę sobie z nią poradzić?
Mam program z radiem. Po włączeniu gra normalnie ale po jakimś czasie wycisza się do bardzo niskiego poziomu i nic nie daje pogłaśnianie. Aby zaczęło znowu grać "normalnie" muszę je wyłączyć i odczekać ok pół godziny. Czy jest to typowa usterka tego radia? Jak mogę sobie z nią poradzić?