Witam. Problem jest nastepujacy :
1.Dostaje poczte z potwierdzeniem odbioru, jak wciskam TAK to outlook sie wiesza.
2.Chce wyslac poczte, wduszam "nowa poczta" i .... outlook zachowuje sie jak wyzej.
Nie za bardzo chce mi sie od nowa wszystko instalowac, a samo odinstalowanie outlooka i zainstalowanie ponowne nic nie daje.
pozdrawiam
1.Dostaje poczte z potwierdzeniem odbioru, jak wciskam TAK to outlook sie wiesza.
2.Chce wyslac poczte, wduszam "nowa poczta" i .... outlook zachowuje sie jak wyzej.
Nie za bardzo chce mi sie od nowa wszystko instalowac, a samo odinstalowanie outlooka i zainstalowanie ponowne nic nie daje.
pozdrawiam