Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przetwornica napiececiowa do wzmacniacza samochodowego

02 Maj 2007 16:11 921 3
  • Poziom 14  
    Czesc o to moje pytanie jest zwiazane z rysunkiem nizej a brzmi co to znaczy REMOTE +12V jest narysowane w prawym gornym rogu ekranu do czego to podlonczyc za co to odpowiada ??? po co jeszcze tak jak bym 2 zasilanie ??? i jescze jedno moje pytanie gdzie mial bym wlutowac tu potencjometr i o jakiej wartosci zeby plynnie mogl regolowac napieciem wychodzacym na wzmacniacz ??? Dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi Pozdrawiam :)
  • Poziom 14  
    aha czyli to podlancza sie do radia samochdowego i jak wlanczam radio to przetworka tez bedzie sie zalanczac tak ??? ale mozna oczywiscie to pominac i zrobic zwykly wloncznik 2 pozycyjny na zasilaniu przetworki ???

Dodano po 2 [minuty]:

I jeszcze jedno pytnie wiedzial by ktos gdzie podlutowac ten potencjometr i o jakiej wartosci zeby regolowac napiecie wychodzace z tej przetwornicy ??
  • Warunkowo odblokowany
    jeśli chcesz dać sam włącznik to musisz podpiąć remote pod wejście zasilania 12V a włącznik dać na zasilanie. A co do regulacji to nie wiem czy sam potencjometr wystarczy bo moim zdaniem trzeba by było dać układ regulacji napięcia w zasilanie trafa.