Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z centralnym zamkiem Honda Civic '93

rradekk4 05 May 2007 15:47 1158 5
    rradekk4
    Level 10  
    Sprawa wygląda tak. Gdy zamykam drzwi od strony kierowcy to wszystko jest ok ale jak zamykam od strony pasażera to jest problem. Mianowicie po przekręceniu kluczyka (drzwi pasażera) 3 zamki zamykają się (zamek w drzwiach kierowcy nie reaguje) i od razu się otwierają. To samo jest kiedy chcę otworzyć auto, da się tylko od strony kierowcy.
    dsl1983
    Level 12  
    a montowales silownik w drzwiach kierowcy?? bo oryginalnie nie ma wiec nie da sie ich otworzyc ani zamknac od strony pasazera
    rradekk4
    Level 10  
    Nie wiedziałem, czyli było grzebane już. W drzwiach kierowcy i pasażera są takie same siłowniki.
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Zamek jest oryginał, czy dokładany? Jak dokładany, to najprawdopodobniej trzeba wyregulować/dokręcić cięgło. w najgorszym wypadku padł switch w masterze.
    dsl1983
    Level 12  
    no to jedynie musialbys obadac komputer sterujacy zamkiem ktory jest w drzwiach kierowcy czy tam juz ktos czegos nie dolutowal i sie nie urwalo albo cus:)
    rradekk4
    Level 10  
    Idę sprawdzić. Dam znać jak coś znajdę.

Dodano po 5 [godziny] 56 [minuty]:

Wszystko jest już ok. Nie pomyślałem że to problem w drzwiach kierowcy. Myślałem że w pasażera. Teraz wszystko gra. Dzięki za pomoc.