Witam.Odbiornik działa poprawnie w 16/9 , a przy 4/3 i auto obiaw jak przy uszkodzonej korekcji E-W.Czy to wina wsadu , czy uszkodzenie w układzie korekcji , a może regulacji w trybie serwisowym.Sprawdziłem większość elementów ,poza indukcyjnymi.Proszę o pomoc.