Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chłodziarka Indesit BAAN34VPS nie działa funkcja Super Cool

08 Maj 2007 19:08 2720 6
  • Poziom 10  
    Witam!
    Mam problem z chłodziarką Indesit BAAN34VPS nie działa funkcja szybkiego schładzania tzn. działa ale samoczynnie po schłodzeniu się nie wyłącza, w zamrażalniku działa prawidłowo. Uszkodzenie jest następstwem podwyższonego napięcia zasilającego do 380V (urwało się zero) uszkodzeniu uległ moduł elektroniki, lodówka była martwa, uszkodzone były trzy waristory i rezystor, po wymianie lodówka ruszyła i działa wszystko oprócz wspomnianej funkcji. Proszę o jakieś sugestie czego się przyczepić?
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Czarny38 napisał:
    Witam!
    Mam problem z chłodziarką Indesit BAAN34VPS nie działa funkcja szybkiego schładzania tzn. działa ale samoczynnie po schłodzeniu się nie wyłącza, w zamrażalniku działa prawidłowo. Uszkodzenie jest następstwem podwyższonego napięcia zasilającego do 380V (urwało się zero) uszkodzeniu uległ moduł elektroniki, lodówka była martwa, uszkodzone były trzy waristory i rezystor, po wymianie lodówka ruszyła i działa wszystko oprócz wspomnianej funkcji. Proszę o jakieś sugestie czego się przyczepić?

i tak było od początku>>jest dobrze niczego się nie czepiaj
  • Poziom 10  
    eeban napisał:

i tak było od początku>>jest dobrze niczego się nie czepiaj

Jesteś pewien? klient twierdzi że wcześniej to się wyłączało....a może mu się wydawało?
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    chyba coś źle przeczytałem >>>czy ręcznie się wyłączy tą funkcję ?
  • Poziom 10  
    eeban napisał:
    chyba coś źle przeczytałem >>>czy ręcznie się wyłączy tą funkcję ?
    ręcznie da się wyłączyć, automatycznie się nie wyłącza, może to prawidłowo?.
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    a produkty zamraża??>>>jeśli nie zamraża to jest ok>> pewnie sterowanie diody padło a jak gość się upiera zaproponuj gosciowi wymianę na nowy za 400pln <>>>:D
  • Poziom 10  
    Dzięki za pomoc. Okazało się jednak że w ogóle nie działa szybkie schłodzenie, tylko zapalają się diody, szybkie mrożenie działa prawidłowo.