Witam wszystkich. Czy ktoś może orientuje czy do radyjka VW BETA 5 blaupunkta, będzie pasowała zmieniarka na 5cd IDC A09 również tego samego producenta ?
Te interfejsy, o ile sa dostępne, są bardzo drogie i bywa że nie do końca pasują. Prędzej podepniesz zmieniarkę typową Panasonic, na 6 lub 8 płyt, poszukaj na forum było to omawiane.
Blaupunkt produkuje sprzęt swój i dla innych. Między sobą mogą nie pasować bo są różne protokoły i wtyki.
Pzdr. N.