logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

VW Beta 5 Blaupunkt – kompatybilność ze zmieniarką 5CD IDC A09 tego samego producenta

jonek2 07 Lip 2007 03:48 1566 3
REKLAMA
  • #1 4057955
    jonek2
    Poziom 11  
    Posty: 38
    Ocena: 7
    Witam wszystkich. Czy ktoś może orientuje czy do radyjka VW BETA 5 blaupunkta, będzie pasowała zmieniarka na 5cd IDC A09 również tego samego producenta ?
  • REKLAMA
  • #2 4070744
    jonek2
    Poziom 11  
    Posty: 38
    Ocena: 7
    Czy jest mozliwość zastosowania jakiegoś interfajsu vw blaupunkt, ewentualnie gdzie go można zakupić?
  • REKLAMA
  • #3 4074828
    Nawigator
    Poziom 33  
    Posty: 1923
    Pomógł: 167
    Ocena: 160
    Te interfejsy, o ile sa dostępne, są bardzo drogie i bywa że nie do końca pasują. Prędzej podepniesz zmieniarkę typową Panasonic, na 6 lub 8 płyt, poszukaj na forum było to omawiane.
    Blaupunkt produkuje sprzęt swój i dla innych. Między sobą mogą nie pasować bo są różne protokoły i wtyki.
    Pzdr. N.
  • #4 4083111
    jonek2
    Poziom 11  
    Posty: 38
    Ocena: 7
    Problem rozwiązany. Interfejs zakupiony od Pana z Bydgoszczy w cenie 50zł+wysyłka, po małej przeróbce chodzi idealnie. Temat zamknięty POZDRAWIAM
REKLAMA