Dlaczego w audi A4 rok 2001 nie mogę skasować SERVISU wg wzoru:
1. Nacisnąć i przytrzymać przycisk X,
2. Włączyć zapłon,
3. Zwolnić przycisk X,
4. W polu wyświetlacza licznika okresowego pojawia się napis "SERVICE" lub "SERVICE in xxxx km",
5. Przycisk Y obrócić w lewo, aby skasować wskazanie,
6. W polu wyświetlacza licznika okresowego pojawia się napis "SERVICE in 15 000 km",
7. Wyłączyć zapłon.
Znacie inny sposób???
1. Nacisnąć i przytrzymać przycisk X,
2. Włączyć zapłon,
3. Zwolnić przycisk X,
4. W polu wyświetlacza licznika okresowego pojawia się napis "SERVICE" lub "SERVICE in xxxx km",
5. Przycisk Y obrócić w lewo, aby skasować wskazanie,
6. W polu wyświetlacza licznika okresowego pojawia się napis "SERVICE in 15 000 km",
7. Wyłączyć zapłon.
Znacie inny sposób???