Witam. Posiadam lodówkę Liebherr Economy. Kiedy dzisiaj wieczorem do niej zajrzałem, zaobserwowałem, że nie działa. Po odsunięciu jej od ściany znalazłem za nią i na przewodzie (idącym od jednego agregatu prawdopodobnie do przedniego panelu ze sterowanieniem - ale nie jestem pewien) coś o kolorze i konsystencji stopionej gumy. Załączam zdjęcia.
Lodówka po poruszeniu jej z miejsca ponownie zaczęła chłodzić.
W związku z tym mam pytanie. Czy mogę dalej używać tej lodówki, czy trzeba natychmiast ją wyłączyć z prądu.
Lodówka po poruszeniu jej z miejsca ponownie zaczęła chłodzić.
W związku z tym mam pytanie. Czy mogę dalej używać tej lodówki, czy trzeba natychmiast ją wyłączyć z prądu.