Witam! Mam taki problem. Po zamontowaniu autoalarmu do Golfa 4 TDI, autko nie chce odpalić. Zwieranie przekaźnika odcinającego, będącego elementem alarmu, nic nie daje. Dodam, że w trakcie montażu wyjmowałem po kolei wszystkie przekaźniki pod nogami. W czasie uruchamiania jeden z nich bezprzerwy "pyka", kontrolki na tablicy działają normalnie. Gdzie szukać przyczyny?