posiadam notebook toshiba portege 3440 przystosowanego do matrycy 1024x768 ze względu że posiadam tylko matryce od modelu 3110ct 800x600 podłączyłem
niestety nie wyświetla mi całości ekranu (nawet w biosie)
jak to zmienić
wiem że był model z serii 34xx z matryca 800x600 proc 400 reszta taka sama jak 3440
bios jest taki sam
bardzo proszę o pomoc
niestety nie wyświetla mi całości ekranu (nawet w biosie)
jak to zmienić
wiem że był model z serii 34xx z matryca 800x600 proc 400 reszta taka sama jak 3440
bios jest taki sam
bardzo proszę o pomoc