Jak w temacie, drukarka nie drukuje nawet testowej stronki
(po wlaczeniu normalnie botuje sie, przy rozpoczeciu drukowania zaciaga papier, porusza glowica jakby drukowala - lecz nie "pluje"). Sprawdzalem juz na paru glowicach 100% dobrych. Rowniez wystepuje problem w odczycie poziomow zasobnikow z tuszem przez komputer - wszystkie wskazniki sa czarne, badz czasem puste :/ Kabelek laczacy glowice z "plyta glowna" rowniez sprawdzilem.