Witam.
Ostatnio trafiła do mnie od kuzyna właśnie ta płyta. Był w niej wybebeszony jeden kondensator. Wymieniłem wszystkie które były z nim powiązane.
Odpaliłem płyte i dalej nie działa.
Głośniczek milczy, dioda od powera świeci, wiatraki sie krecą, napiecie na procu jest(sprawdzałem na tych dławikach). Chpset osiaga maksymalnie 30*C, ale za to druga kość która jest bez radiatora zagrzewa sie do 60*C.
Bez pamięci płyta wydaje takie krótkie piski(jakby strzały z karabinu).
Bios resetowałem i też nic.
Jest jakaś możliwość żeby ta płyta zadziałała?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ostatnio trafiła do mnie od kuzyna właśnie ta płyta. Był w niej wybebeszony jeden kondensator. Wymieniłem wszystkie które były z nim powiązane.
Odpaliłem płyte i dalej nie działa.
Głośniczek milczy, dioda od powera świeci, wiatraki sie krecą, napiecie na procu jest(sprawdzałem na tych dławikach). Chpset osiaga maksymalnie 30*C, ale za to druga kość która jest bez radiatora zagrzewa sie do 60*C.
Bez pamięci płyta wydaje takie krótkie piski(jakby strzały z karabinu).
Bios resetowałem i też nic.
Jest jakaś możliwość żeby ta płyta zadziałała?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.