witam mam pytanie czy jesli sonda lambda nie bedzie dzialac to czy po odpaleniu silnika zimnego zadymi przez chwile ja tak mam z rana przez chwile zadymi i pozniej juz nie moze to tz sonda
pomozcie
pomozcie
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamjarecki04 napisał:Przy zimnym silniku sonda nie pracuje ta, że to napewno nie sonda