Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aparat wrzutowy na monety do załączania urządzeń

notogea 25 Maj 2007 23:45 11850 5
  • #1 25 Maj 2007 23:45
    notogea
    Poziom 10  

Witam
    Potrzebuję urządzenie które samo mi włączy prysznic (zaworem elektromagnetycznym) albo swiatło (stycznikiem ,przekażnikiem) po wrzuceniu monety,
    Urządzenie takie potrzebuję na pole namiotowe
    Proszę o pomoc w zakupie takiego automatu-urządzenia
    pozdrawiam
    natan

Temat poprawiłem. <Błażej>

0 5
  • #2 26 Maj 2007 00:31
    maciey12
    Poziom 2  

hmmm sam szukałem czegoś takiego i znalazłem używam w pensjonacie i na moim polu kempingowym już drugi sezon. Wspaniale zdaje egzamin i działa bez zarzutu. Mam duże oszczędności w energi i wodzie, a nawet zarabiam na tym.

Nieaktywny link usunąłem. [M]

1
  • #3 26 Maj 2007 00:53
    notogea
    Poziom 10  

To jest to czego szukam ale potrzebuję znać cenę
    ładne wykonanie !!!!!
    maciey12 podaj cenę za jaką to kupiłeś i wielkość tego urządzenia
    natan

3
  • #4 26 Maj 2007 19:56
    maciey12
    Poziom 2  

ja kupowałem za 1600zł jeden, ale mam taką propozycje może zajrzysz na stronę to będziesz wiedział jaka jest aktualna cena :D a jest to 650 zł trochę zmalała :), a naprawdę się opłaca mi się zwróciły po 3 tygodniach i nie miałem kolosalnego rachunku, problemów z dawaniem klucza, który wracał do mnie po 2 dniach :D. Sama przyjemność

3
  • #5 28 Maj 2007 18:39
    notogea
    Poziom 10  

Witam
    Dzwoniłem do firmy i2c te aparaty wrzutowe to fajna sprawa
    Jest bardzo dużo opcji, zamówiłem jedną skrzynkę na próbę, informacjami na temat działania podzielę się po otrzymaniu przesyłki
    Firma i2c zajmuje się tworzeniem programów na takie urządzenia, osoba z którą rozmawiałem mówiła ze robią jeszcze inne urządzenia które pojawią sie na internecie dozownik, licznik, obrotomierz --coś takiego???!

natan

1
  • #6 06 Cze 2007 16:31
    notogea
    Poziom 10  

Witam
    Otrzymałem i zamontowałem czasomierz z wyżej wymienionej strony i2c.....
    To jest rewelacja wrzutnik przyjmuje trzy monety różnego nominału samemu można zaprogramować jakie monety mają być wrzucane i jaki czas ma być ustawiony, na każdą monetę można ustawić różne czasy pracy aparatu, w czasie pracy można przedłużać czas wrzucając następną monetę.
    Firma posiada wiele typów tego urządzenia trudno wybrać ale ja trafiłem dobrze.
    Kupiłem droższe urządzenie niż to co jest na stronie , wybrałem opcję z wrzutnikiem na trzy monety
    Tak jak pisał maciey 12 zero problemu z kluczem do pomieszczenia z natryskiem , dopływ wody do natrysku i gniazdo pod suszarkę golarkę uruchamiane jest przez ten aparat, światło w całym pomieszczeniu uruchamiane jest przez normalny włącznik ale wyłącza się 5 minut po wyłączeniu automatu wrzutowego --pomysł od firmy i2c
    pozdrawiam
    natan

0