kolego to jest opcja hotelowa wejdź w meni serwisowe powinno po wejściu i wyjściu odblokować vol . wejście w meni serw to: trzymać przycisk teletext na pilocie i włączyć tv przełącznikiem sieciowym a wyjście wyłączyć przyciskiem off na pilocie.
POZDRAWIAM.