Trafił do mnie TX807CS z brakiem wizji, fonii, OSD - było tylko niebieskie tło. Po wejsciu w tryb serwisowy wszystko powróciło do normy. Po tygodniu wrócił do mnie ten tv z innym uszkodzeniem. Fonia sama sie wycisza - linijka OSD leci na min. Przy czym zaobserwowałem dziwne zachowanie się klawiatury lokalnej . Tylko za pomocą P+ można przełączać kanały a pozostałe klawisze P- ,V-, V+ wpływaja na poziom fonii. Podstawiłem profilaktycznie eeprom ale bez zmian . Klawisze nie są zwarte. Może ktoś się spotkał z takim przypadkiem w tym tv ?