Znaczy sie ostatnio miałem mały wypadek na rowerze i niestety telefon był zawieszony an smyczce u mnie na szyi

I nowa obudowa poszła... Ale kupując nową na allegro udało mi się kupić ja razem z nowym sliderem. Teraz już nie rysuje mi się klawiatura wewnętrzna. Wcześniej tez mi wszytko kłapało ale teraz już est wszytko ok.
Niestety wymiana tego nie jest aż tak prosta. Trzeba uważać szczególnie na taśmę łączące obydwie płytki elektroniczne.
Mi się to na szczęście jakoś udało
Jeśli potrzebujecie jakichś rad to piszcie.