Witam
Fonia jest, przez Euro wychodzi fonia i wizja. Świetlówki sie świecą , napięcia z zasilacza są. Obrazu nie ma, OSD też. Patrząc pod kątem widać jakby pionowe paski ale nie jestem pewien. Jak sie do tego zabrać?
Fonia jest, przez Euro wychodzi fonia i wizja. Świetlówki sie świecą , napięcia z zasilacza są. Obrazu nie ma, OSD też. Patrząc pod kątem widać jakby pionowe paski ale nie jestem pewien. Jak sie do tego zabrać?