Witam!
Ostatnio przeglądałem sterowniki do urządzeń na podczerwień ale pomyślałem że po co mam budować pilota... skoro prędzej czy później go zgubię
Tak więc myślałem nad stworzeniem sterownika do 4 urządzeń na zasadzie załącz/wyłącz sterowany głosem czyli np zaprogramuje że powiem światło... to zapali się lampa. Powiem jeszcze raz "światło" to lampa zgaśnie
Tylko nie wiem na czym takie cudo zbudować. Tak więc zwracam się do kolegów z prośbą o pomoc. Jeżeli ktoś by mógł mnie nakierować na jakiś gotowy projekt (o ile takowy istnieje) ew tak jak mówiłem... na czym to zbudować?
Czekam na propozycje i pozdrawiam!
Ostatnio przeglądałem sterowniki do urządzeń na podczerwień ale pomyślałem że po co mam budować pilota... skoro prędzej czy później go zgubię
Czekam na propozycje i pozdrawiam!