Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota Carina E rezystor dmuchawy.

05 Jun 2007 10:59 3344 3
  • Level 19  
    Witam.
    Przewertowałem torchę literatury ( w tym INFOTech, Sam naprawiam,Autodata) Nie mogę znaleźć rezystora regulacji predkości dmuchawy.
    Carina E 96, diesel 2.0 z klimatyzacją. Sprawdziłem przełacznik.Jest OK.
    Silnik dmuchawy chodzi tylko na najwyższym biegu.
    Wiem że instalacja elektryczna w japońcach jest lekko porąbana.
    Może mi ktoś wskazać jego lokalizację o ile w ogóle jest coś takiego w tym aucie jak rezystory?
    Nie zaglądałem jeszcze tylko za zegarami.Przekopałem całe podszybie i prawą stronę przy silniku dmuchawy.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 25  
    mogę się mylić ale tam może być silnik z kilkoma wyprowadzeniemi i poprzez to jest realizowana regujacja prędkości obrotowej. sprawdż
  • Level 19  
    ten wątek też sprawdzałem. Niestety do silnika idą tylko dwa przewody.Brązowy i czerwony. Z analizy instalacji doszedłem do wniosku że zasilanie tego silnika jest realizowane przez przekaźnik.
  • Level 22  
    O ile jeszcze go nie znalazłes to jest on w obudowie nagrzewnicy, wyciągniesz go od strony kierowcy nad pedałem gazu,hamulca (z 10cm wyzej) masz dwa wkrety i złącze el. (dojscie jest trochę fatalne ale jak się poskładasz to dasz radę :)