mam problem ze siestą 2.Odbiornik miał już trzykrotnie wymieniany trafopowielacz w odstępie kilku lat. Objaw jest następujący: telewizor w trakcie pracy wyłacza się ale słychać dźwięk po chwili się załacza i znowu to samo. i tak w kółko. czasami pokazuje się pozioma cienka jasna linia przez środek kineskopu( jakby brak odchylania w pionie. poprawiłam zimne luty 5 godzin chodził dobrze i znowu to samo. W momencie jak ginie obraz słychać cichy pisk jakby z kineskopu. Czy to może być trafo?