logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Canon UC 4000 - brak dźwięku przy nagrywaniu i odtwarzaniu, co robić?

mirekadam 09 Cze 2007 22:42 812 0
REKLAMA
  • #1 3969343
    mirekadam
    Poziom 10  
    Posty: 14
    Kamera(Canon UC 4000) nie nagrywa i nie odtwarza glosu.Glowice wykluczylem.Nagralem pare ujec na mojej kamerze i odtworzylem na innej podobnej-to samo -bez dzwieku.Obraz jest OK!Glowica zostala podstawiona z innej funkcjonujacej kamery.Bez skutku.Prosze o pomoc.Mam duzo rodzinnych kaset z filmami,chcialem je wszystkie przegrac na komputer ,ale w tej sytuacji nie wie co dalej robic.Pomozcie, moze ktos mial podobny problem.Posiadam tylko instrukcje obslugi bez schematu.To troche za malo by samemu cos zdzialac choc nie jestem lajkiem w tej dziedzinie.
  • REKLAMA
REKLAMA