Witam. TV jak w tytule po włączeniu all OK. Po czasie kilku minut efekt nie regularnej czkawki z dużą głośnością. Potem chwile ciszy aż do całkowitego braku dźwięku. Zwiększając głośność od ok. 80% pojawia się szum modulowany (jak oklaski pełnej sali). Linijka fonii wyświetlana OK. Usterka po AV i na programach z anteny. Po wyłączeniu pilotem i włączeniu miga dioda 1 + 9 razy ???? Po wyłączeniu i uruchomieniu głównym startuje poprawnie i po czasie znowu objawy jw. W czasie ciszy przełączając programy pilotem, słychać "pik" naciskając klawisze. Kod błędu 19 nie występuje na liście tego TV. Czy ktoś może mi pomóc?