Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PHILIPS 28PT532A/13 jak obejść blokade rodzicielską

ROS.SNK 16 Cze 2007 22:50 3440 3
  • #1 16 Cze 2007 22:50
    ROS.SNK
    Poziom 9  

Witam.Potrzebuję małej pomocy.Mam telewizor philips 28pt32a/13 bez pilota.Po włączeniu pojawia mi się napis LOCK.Czy idzie w jakiś sposób ominąć blokadę (jakaś kombinacja klawiszy w telewizorze ,zworka ,cokolwiek)ponieważ nie moge go uruchomić.Od razu powiem że nie jestem elektronikiem i obecnie przebywam w pracy za granicą,a telewizor dostałem w spadku od szefa,który pilota niestety nie posiada,anumeru nie pamięta,więc mam mały problemik.Czy trzeba będzie w takim wypadku kupować pilot uniwersalny,którego nie będe używał.Chcę telewizor ten używać tylko jako odbiornik do cyfrowego polsatu.Z góry dzięki za pomoc.:D

0 3
  • #2 16 Cze 2007 22:54
    TELERADIOMECHANIKA
    Poziom 27  

Tylko z pilota, wejść trzeba w serwis.

0
  • #3 17 Cze 2007 03:00
    ROS.SNK
    Poziom 9  

Ale gdybym kupił pilota uniwersalnego dałoby radę wpisać jakiś kod uniwersalny aby odblokować telewizor,czy muszę znać numer?(nie mam zamiaru wpisywać kilka tysięcy numerów aby sprawdzić czy któryś zadziała).

Dodano po 23 [minuty]:

OK.Ściągnąłem plik service do philipsa- service modes em2e (mam nadzieje że dobry) i jest tam wzmianka ,,service default mode,, czyli pewnie ustawienia fabryczne i są wymienione 4 możliwości wejścia tam.Co one oznaczają i które powinienem wybrać???

1
  Szukaj w 5mln produktów