Witam mam problem z climatronikiem w toledo II 1,9 tdi z 99r przy próbie załączenia klimatyzacji kontrolka od klimy zapala się na dosłownie 1s i gaśnie. Po nabiciu klimy dalej ten sam problem. Problem jest też z połączeniem z kompem, bylem juz u trzech fachowców i żaden nie mógł się połączyć z tą nieszczęsną klimą, każdemu z nich udało się tylko połączyć z silnikiem. Napiszcie mi proszę co może być przyczyną niedziałającej klimy i czy da sie jakoś samemu tą usterkę zlokalizować i usunąć, a jak nie to jakim programem i czym najlepiej połączyć się z kompem klimy.
Dzięki z góry za odpowiedź
Pozdrawiam
Dzięki z góry za odpowiedź
Pozdrawiam