Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Easy Tauch 606 Visionary / brak dźwięku

18 Cze 2007 18:39 804 2
  • Poziom 10  
    Witam fachowców, może ktoś orientuje się co może być przyczyną awarii ? Brak dźwięku na wszystkich kanałach. Reszta działa. Mam jako takie pojęcie o elektronice, w zasadzie jestem elektrykiem, ale już nie jedną rzecz naprawiłem. Może i tym razem nie będę musiał oddawać sprzętu do serwisu.
    pozdrawiam Tytus.
  • Poziom 27  
    Witam! Ale może zamiast pisać swojego CV podasz więcej szczegółów awarii?? ;) Od kiedy tak się stało? Czy do tej pory było ok? A może kupiłeś używany sprzęt? Czy jest zupełna cisza czy szum? Czy zrobiłeś juz jakieś pomiary napięć? banalna rzecz, głośnik ok? Wzmacniacz małej częstotliwości działa? pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Sprzęt mam od nowości. Jak dotąd działał bez zarzutu. Obudowy nie otwierałem, więc nie wykonałem żadnych pomiarów. Wszystkie głośniki chyba naraz nie mogły się uszkodzić? Z głośników nie wydobywa się żaden szum, poprostu cisza. Na kilka dni przed awarią zauważyłem takie zjawisko:
    prawy i lewy przedni kanał jakby na przemian były aktywne, może to tylko złudzenie, ale odbywało się to z bardzo małą częstotliwością, zmiana prawy na lewy kanał około co kilkadziesiąt sekund i to nieregularnie. O wzmacniaczach małej czy dużej częstotliwości mi nie pisz, bo i tak nie rozróżniam. Po to było CV. :)