Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Termostat ATEA A13 0071

19 Cze 2007 21:15 4253 5
  • Poziom 11  
    Mam problem z termostatem ATEA A13 0071 C119 Lodówko-zamrażarka Whirlpool ART 852/H, lodówka się nie załącza. Po minięciu termostatu zwarte przewody L(6) i 4 lodówka pracuje.Agregat sprawny. Dodam jeszcze że lodówka przywieziona z Danii.
    Czy istnieje zamiennik tego termostatu, może jakiś uniwersalny lub o zbliżonych parametrach pracy.
    Czytałem i przeglądałem forum ale o takim termostacie nic nie znalazłem.
  • Poziom 18  
    Tak kolego nadawał się będzie większośc termostatów o uniwersalnych temperaturach byleby ci pasowało podłączenie bo jeśli dobrze pamiętam jest mocowany na wtyczkę.udaj się do najbliższego sklepu coś pomogą dobrać.
  • Poziom 14  
    Witam.
    Jeśli jest to wirlpol mający termostat podłączany w gniazdo ze stykami poszukaj termostatu oznaczonego W3 - jest to termostat dla chłodziarki i rozkład styków na pewno będzie pasować.
    powodzenia.
  • Poziom 14  
    Kolego z tego co pamiętam to nie W-3 tylko W-4 a ten termostat ma 1200 mm czujkę i oznaczeie A13
  • Poziom 14  
    witam.
    przepraszam za błędną informację chodzi oczywiście o termostat W4 myślałem o nim lecz pisząc chyba się pomyliłem.
    mam nadzieje , że autor zapytania nie narobił sobie kłopotów w związku z moją błędną informacją
    jeszcze raz przepraszam.