Mam tornado Gold bez hwk.
Próbuję zdjąć simlocka. Ustawiam jako one-c i R200
Podłączam wyłączony telefon daje Mobile Info i nic. Tylko na dole napisane DONE. Gdy podpinam włączony telefon natychmiast się wyłącza i jet to samo przy próbie sczytania info. Metody z wyjęta bateria tez nie skutkują.
Gdy wcisnę unlock mam
UFxBoot V2.2 (c) SarasSoft 2003., Id: 62 CF 1
UFS_USB V2.6 (c) SarasSoft 2005., S/n: xxxxx
Licence: True
Loaded Settings from: Sams.ini
Unlock Done, Time: 00:05
ale smok dalej siedzi.
Próbowałem to robić na systemie xp oraz win98 i innych wersjach suita (nawet na UFS_Suite_Setup_v03.03.000). Nic sie nie dzieje
Próbuję zdjąć simlocka. Ustawiam jako one-c i R200
Podłączam wyłączony telefon daje Mobile Info i nic. Tylko na dole napisane DONE. Gdy podpinam włączony telefon natychmiast się wyłącza i jet to samo przy próbie sczytania info. Metody z wyjęta bateria tez nie skutkują.
Gdy wcisnę unlock mam
UFxBoot V2.2 (c) SarasSoft 2003., Id: 62 CF 1
UFS_USB V2.6 (c) SarasSoft 2005., S/n: xxxxx
Licence: True
Loaded Settings from: Sams.ini
Unlock Done, Time: 00:05
ale smok dalej siedzi.
Próbowałem to robić na systemie xp oraz win98 i innych wersjach suita (nawet na UFS_Suite_Setup_v03.03.000). Nic sie nie dzieje