logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

SGH-R200s simlock – nieudane zdejmowanie simlocka Tornado Gold bez HWK, unlock nie działa

karamba26 20 Cze 2007 21:46 1588 7
REKLAMA
  • #1 4004229
    karamba26
    Poziom 23  
    Posty: 1001
    Pomógł: 1
    Ocena: 42
    Mam tornado Gold bez hwk.

    Próbuję zdjąć simlocka. Ustawiam jako one-c i R200

    Podłączam wyłączony telefon daje Mobile Info i nic. Tylko na dole napisane DONE. Gdy podpinam włączony telefon natychmiast się wyłącza i jet to samo przy próbie sczytania info. Metody z wyjęta bateria tez nie skutkują.

    Gdy wcisnę unlock mam

    UFxBoot V2.2 (c) SarasSoft 2003., Id: 62 CF 1
    UFS_USB V2.6 (c) SarasSoft 2005., S/n: xxxxx
    Licence: True
    Loaded Settings from: Sams.ini
    Unlock Done, Time: 00:05

    ale smok dalej siedzi.

    Próbowałem to robić na systemie xp oraz win98 i innych wersjach suita (nawet na UFS_Suite_Setup_v03.03.000). Nic sie nie dzieje
    Załączniki:
    • samsung.jpg (112.31 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 4004254
    Artech
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 5855
    Pomógł: 260
    Ocena: 48
    jak widzę to masz jakąś stara wersje spróbuj na innej..
  • REKLAMA
  • #3 4004272
    karamba26
    Poziom 23  
    Posty: 1001
    Pomógł: 1
    Ocena: 42
    Próbowałem to robić na systemie xp oraz win98 i innych wersjach suita (nawet na UFS_Suite_Setup_v03.03.000). Nic sie nie dzieje
  • #4 4004283
    epol
    Poziom 26  
    Posty: 1194
    Pomógł: 44
    Ocena: 13
    bez telefonu masz to samo, czyli Done?? Sprobuj najpierw zrobic reset z klawiatury
  • REKLAMA
  • #5 4004294
    karamba26
    Poziom 23  
    Posty: 1001
    Pomógł: 1
    Ocena: 42
    epol - no właśnie bez telefonu mam to samo.

    Mam zrobić reset telefonu - jest do tego jakiś kod uniwersalny bo nie mam karty aby wejść do niego i zrobić w opcjach.
  • REKLAMA
  • #6 4004312
    Artech
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 5855
    Pomógł: 260
    Ocena: 48
    próbowałs go przefleszować moze pomoże ..ewemtualnie resety tez nie zaszkodzą
  • #7 4004364
    karamba26
    Poziom 23  
    Posty: 1001
    Pomógł: 1
    Ocena: 42
    Odpiąłem kabel od boxa i podłączyłem do telefonu (uwaga sam kabel nie podpiety do boxa) telefon sie od razu wyłączył. Jak chce go uruchomić z wpiętym samym kablem to nie mogę. Musze wyjąć wtyczkę z gniazda i telefon można włączyć.

    Ten telefon jest jakiś dziwny.
  • #8 4005668
    epol
    Poziom 26  
    Posty: 1194
    Pomógł: 44
    Ocena: 13
    Sprawdź czy gniazdo nie jest zalane itp albo sam kabel, może coś się urwało we wtyczce.

    Reset z klawiatury.

Podsumowanie tematu

✨ Problem dotyczy nieudanego zdejmowania simlocka z telefonu Samsung SGH-R200s przy użyciu oprogramowania Tornado Gold bez boxa HWK. Próby odczytu informacji z telefonu w stanie wyłączonym i włączonym kończą się komunikatem "DONE" bez efektu odblokowania. Telefon wyłącza się natychmiast po podłączeniu kabla, nawet bez boxa, co uniemożliwia dalsze operacje. Użytkownik testował różne wersje systemów operacyjnych (Windows XP, 98) oraz wersje oprogramowania UFS Suite, w tym UFS_Suite_Setup_v03.03.000, bez powodzenia. Sugerowano wykonanie resetu telefonu z klawiatury, jednak brak karty SIM uniemożliwia dostęp do menu i nieznany jest uniwersalny kod resetu. Proponowano także przeflashowanie telefonu oraz sprawdzenie stanu gniazda i kabla pod kątem uszkodzeń lub zalania. Problem może wynikać z uszkodzonego kabla, gniazda lub specyficznego zachowania telefonu podczas podłączania kabla bez boxa.
REKLAMA