Witam. Znajomy likwidował komis i dał mi troche złomu (stare komórki), kilka nawet działa
Do większości brak baterii więc używam zasilacza. I trafiły się 3 takie dziwne telefony: bosch 909 dual, bosch 909 dual s i Ericsson a2628s które wyglądają w miare normalnie:] Ale mam z nimi taki mały problem a mianowicie:
bosch 909 dual- odpala się pokazuje się napis powitalny i się wyłącza tylko dioda mignie na czerwono.
osch 909 dual s- tel się włączy podświetlenie na niebiesko świeci i widać jakby ciemniejszy poziomy pasek na wyświetlaczu.
Ericsson a2628s- tel się odpala i jst ruski język, zmieniam na pl i nie zdąze zmienić a tu spowrotem zmienia na ruski i prosi żeby wybrać język. oczywiście to bez wyłączania prosi.
bosch 909 dual- odpala się pokazuje się napis powitalny i się wyłącza tylko dioda mignie na czerwono.
osch 909 dual s- tel się włączy podświetlenie na niebiesko świeci i widać jakby ciemniejszy poziomy pasek na wyświetlaczu.
Ericsson a2628s- tel się odpala i jst ruski język, zmieniam na pl i nie zdąze zmienić a tu spowrotem zmienia na ruski i prosi żeby wybrać język. oczywiście to bez wyłączania prosi.