Witam,
Mam pytanie dotyczace DVD:
Czy odtwarzacz DVD (zestaw kina domowego, itp) przywiezione z USA bedzie odtwarzalo filmy w Polsce, jesli nie, to czy mozna cos z tym zrobic: jak i jakie moga byc koszty z tym zwiazane?
Co z napieciem sieciowym i czestotliwoscia? Czy stosowac jakies przejsciowki czy wymienic trafo?
Wielkie dzieki za odpowiedz, pomoc i rady
Mam pytanie dotyczace DVD:
Czy odtwarzacz DVD (zestaw kina domowego, itp) przywiezione z USA bedzie odtwarzalo filmy w Polsce, jesli nie, to czy mozna cos z tym zrobic: jak i jakie moga byc koszty z tym zwiazane?
Co z napieciem sieciowym i czestotliwoscia? Czy stosowac jakies przejsciowki czy wymienic trafo?
Wielkie dzieki za odpowiedz, pomoc i rady