Witam,
Czy ktoś używał i może się wypowiedzieć na temat kolumn OMNITRONIC TMX-1530 1000W?
Można je kupić np. tutaj: http://allegro.pl/show_item.php?item=205364042&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any
Proszę o fachową poradę - czy za te pieniądze warto kupować czy lepiej coś innego?
Pozdrawiam,
Robert
Czy ktoś używał i może się wypowiedzieć na temat kolumn OMNITRONIC TMX-1530 1000W?
Można je kupić np. tutaj: http://allegro.pl/show_item.php?item=205364042&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any
Proszę o fachową poradę - czy za te pieniądze warto kupować czy lepiej coś innego?
Pozdrawiam,
Robert