Witam.
Czy te radyjka różnią się tylko ASC i nazwą? Czy Johnny II wart jest swojej ceny? Czy lepiej nabyć Unidena 520XL i zaoszczędzoną kasę przeznaczyć na antenę? Jeśli tak to jaką?
Dzięki za wszystkie podpowiedzi.
Czy te radyjka różnią się tylko ASC i nazwą? Czy Johnny II wart jest swojej ceny? Czy lepiej nabyć Unidena 520XL i zaoszczędzoną kasę przeznaczyć na antenę? Jeśli tak to jaką?
Dzięki za wszystkie podpowiedzi.