Witam posiadam eltrona 100wat mono ma on 2 wejścia na kolumny
Co by było jak bym pod nie podłączył 2 kolumny 4 ohm? jaką moc by dostawała każda z nich?
Co by było jak bym pod nie podłączył 2 kolumny 4 ohm? jaką moc by dostawała każda z nich?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam