Motorola F3 con Infinity simlock
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamplociarz napisał:A kiedy wogole cos wyjdzie do simlocka z F3 pod smartclipa lub ultime?? u mnie lezy kilka tlefonow az niemieckiej t-mobile i chyba narazie rusze je kodem