Witam Wszystkich !
Mam Audi B4 2.0 (ABK) z 1993 r.
Podczas spokojnej jazdy zapala mi się czasem lampka ciśnienia oleju i popiskuje sobie buczek w desce rozdzielczej.
Dzieje się to podczas jazdy z obrotami silnika tylko w granicach 2000-2300.
Na postoju jak chwilę sobie silnik popracuje z tymi obrotami też się to pojawia.
Wiem, że jest u mnie (chyba) stosowana "dynamiczna kontrola ciśnienia oleju".
Może ktoś z Was się z tym spotkał lub ma jakiś ciekawy pomysł (oczywiście poza wymontowaniem kontrolki i buczka !
).
Czy może to być spowodowane "rozkalibrowanym" czujnikiem ciśnienia oleju czy może jakaś inna przyczyna ?
Pozdrawiam !
Marek
Mam Audi B4 2.0 (ABK) z 1993 r.
Podczas spokojnej jazdy zapala mi się czasem lampka ciśnienia oleju i popiskuje sobie buczek w desce rozdzielczej.
Dzieje się to podczas jazdy z obrotami silnika tylko w granicach 2000-2300.
Na postoju jak chwilę sobie silnik popracuje z tymi obrotami też się to pojawia.
Wiem, że jest u mnie (chyba) stosowana "dynamiczna kontrola ciśnienia oleju".
Może ktoś z Was się z tym spotkał lub ma jakiś ciekawy pomysł (oczywiście poza wymontowaniem kontrolki i buczka !
Czy może to być spowodowane "rozkalibrowanym" czujnikiem ciśnienia oleju czy może jakaś inna przyczyna ?
Pozdrawiam !
Marek